24-го квітня напередодні 40-річчя Чорнобильської катастрофи чорнобильці зібрались біля Памятнику в Меморіальному комплексі “Героям Чорнобиля” аби вшанувати пам’ять загиблим Героям-чорнобильцям.




24-го квітня напередодні 40-річчя Чорнобильської катастрофи чорнобильці зібрались біля Памятнику в Меморіальному комплексі “Героям Чорнобиля” аби вшанувати пам’ять загиблим Героям-чорнобильцям.



